Squash Per LB
Squash Per LB
Regular price
$3.99
Regular price
Sale price
$3.99
Unit price
/
per
Experience the deliciousness of Squash, now available by the pound. This versatile vegetable offers numerous health benefits, including high levels of antioxidants and vitamins. With its low calorie count and various cooking options, Squash is a must-have ingredient for any healthy diet.
Share
When will my items be shipped?
In order to control the amount of time in transit for perishable items, they are only shipped on select days of the week based on which shipping method you choose and the transit time to your location.
Shipments placed before a holiday may be delayed. We are happy to assist with any questions or concerns, please email support@allfrom1supplier.com